Про розплідник

Barstail – невеликий домашній розплідник собак породи бігль (КСУ-FCI). Назва розплідника походить від імені мого першого бігля Барселони та невід’ємної частинки кожного бігля, його головної ознаки в полі, хвостика з білим кінчиком. Розплідник Barstail зареєстровано в березні 2008 року.

Barselona. 1st show
Барселона. Перша виставка. 2006 р.

Барса (Barselona) з’явилася в мене у 2006 році, коли біглі ще не набули такої популярності, як сьогодні. Я шукала собі веселого, допитливого, короткошерстого собаку з активним темпераментом, бажано мисливської породи, бо вони здавалися мені найрозумнішими. Раптово я побачила бігля у великій енциклопедії про собак та одразу зрозуміла, що це саме та порода, яку я хочу (до цього всі думки були про лабрадора). Доля склалася так, що я знайшла своє цуценя за тиждень, це були перші цуценята в Україні. Перша виставка, а ми в цьому були абсолютно зеленими новачками, принесла великий успіх. Вертлява та невгамовна Барса отримала свою Велику Перспективу та BIS Baby-2 на грудневому Кришталевому Кубку-2006. З того часу я та мої собаки постійні учасники виставок! Барселона зробила успішну шоу-кар’єру, серед зароблених нею титулів – Інтерчемпіон, СуперГрандчемпіон України, Чемпіон Ветеранів та ін. Перші барстейлята в нашому розпліднику з’явилися влітку 2008 р., Барселона народила їх в день свого ж народження, 13 липня. Подробиці про Барселону, як плідника, див. на сторінках приплідів А, В, С.

Barselona&Beauty
Барса та Б’юти. 2010

Б’юти (Genius Of Beauty Sanvita) приїхала до нас зі Львова (зав. Погодіна В., розплідник Sanvita) в 2009 р. Ця біколорна дівчинка зчарувала мене своєю ніжністю.  Незважаючи на близьку спорідненість, характер персикової Бу виявився повністю протилежним вибуховому характеру Барселони. Спокійна, ніжна, трохи пофігізму, трохи хитрощів. Широковідомою Б’юти стала, взявши участь у зйомках кліпу Океана Ельзи “На лінії вогню”.
Б’юти була пов’язана 2 рази та народила 2 невеликих приплоди, див. D и F.

Absolute Wenus Spotty Friend
Спотті. BIG-1. Київ, квітень 2012

Наприкінці 2009 народилась ще одна наша зірочка – Спотті (Absolute Wenus Spotty Friend), зав. Н.Фуртак, розпліднк Spotty Friend – від пар найкрасивіших собак, в яких неможливо було не закохатись, спостерігаючи за ними у виставкових рингах і не тільки. Виставкова кар’єра Спотті складалася дуже успішно – за 2 роки закрито чемпіонства 6 країн та отримано багато вагомих титулів, серед яких Інтерчемпіон, СуперГрандчемпіон Украіни, ВВВ та ін. Крім прекрасного екстер’єру, ця собака має надзвичайний характер, розум, інтелект і орієнтованість на людину. Особливо приємно, що ці якості вона змогла передати своїм нащадкам. Від її першої в’язки з EW-10, WW-13 Szephegyi Szimat Virgonc в розпліднику залишена її дочка Ліза, а її сестри роз’їхалися по дружнім розплідникам (Terra Esperanca и Elixir Of Love), див. приплід Е. Від другої в’язки з CH Mister Relizan Of The Heath Lake також у розплідник Fruity Pet поїхала красива дівчинка Карамель, що також легко підкорює ринги, див. приплід I.

Barstail Easy Breeze
Ліза. Грудень 2014

Ліза (Barstail Easy Breeze) – собака-мрія! Набувши трохи досвіду, хотілося отримати таку собаку, яка б поєднувала в собі правильну анатомію та комфортний характер та з якою було б цікаво працювати надалі. Ліза багато в чому втілила цей образ і виросла в красивого, приємного у спілкуванні та зручного у побуті бігля, вона моя радість та гордість. Найкрасивіша голова в розпліднику – це Ліза.
Ліза також має чемпіонські титули кількох країн та почесний титул Інтерчемпіона.
Племінна кар’єра Лізи була цікавою, див. припліди G, H, J, К, але, на жаль, я мала змогу залишити в розпліднику тільки одну собаку від неї.

Barstail Happy Like Angel, дек.2017
Ліка, грудень 2017

Так у нас в Barstail з’явилась Ліка (Barstail Happy Like Angel), єдина сука, народжена Лізою в комбінації з CH Mister Relizan Of The Heath Lake. Це щастя мати собаку з таким чудовим характером та врівноваженим темпераментом, та ще й красиву. За мінімальну кількість виставок Ліка до трьох років зібрала максимальну для її віку кількість титулів у нашій країні, у тому числі Юний Чемпіон Породи-2016, Чемпіон Породи-2017, Чемпіон Породи-2018, ВВВ, виграла Кращого представника породи Чемпіонату Біглей 2017 та Чемпіонату Центральної та Східної Європи 2018, закрила Гранда та Супергранда, а також неодноразово ставала призером Бест Ін Шоу…
Найважчим було підібрати їй пару, знов таки щоб зберегти найкраще, що є в лінії цих собак.
Вирішено було повернутися трохи назад, до славнозвісних предків, див. припліди L та N.

Бєляша, травень 2022
Бєляша, травень 2022

Бєляша (Barstail No More Sorrow) – моє блискавичне кохання, так буває, що з першої хвилини, з ще мокрого, тільки народженого цуценя. Бєляша – дочка Ліки та CIB CIE CH Jadore su Charizma. Бєляша – це її ім’я також приліпилося з дня народження, тому що має багато білого в забарвленні. Вона красива, яскрава, корпусна, міцна і в той же час не позбавлена жіночності.
Ковід та війна внесли свої корективи, але юні чемпіонства ця собака встигла заробити.

Наша історія на цьому не закінчується, бо віримо в щасливе майбутнє!

Головні принципи розплідника Barstail:

Наші біглі – наше життя! Ми любимо своїх собак, ділимо своє життя з ними, пишаємось їхніми успіхами та досягненнями, поважаємо кожну біглеособистість. Фото нашого буденного життя з біглями дивіться у Фотогалереї. Ми відкриті для кожного, хто хоче впустити у своє серце бігля.

Не кількість, а якість! У нашому розпліднику цуценята народжуються не часто, ми не маємо на меті заповнити світ біглями. Зберегти та передати нащадкам типові породні риси та якості бігля – ось наше основне завдання. Наші в’язки заздалегідь сплановані та продумані, у своїй програмі розведення ми використовуємо найкращі крові та безцінний досвід провідних заводчиків всього світу.

Здоров’я важливе! Наші племінні суки тестуються на основні породні генетичні захворювання з 2012 року у лабораторіях Laboklin (Німеччина) та Embark (США)

Ми не продаємо собак без документів! І не робимо позапланових в’язок. Кожне щеня бігля з нашого розплідника проходить актування в клубі – оглядається кінологом, отримує чіп та Метрику цуценя КСУ у 45-денному віці. Ми категорично проти стихійного розведення!

Вартість цуценя бігля у нашому розпліднику відповідає середній вартості якісного, породного, здорового, правильно вирощеного цуценя. У нас можна придбати цуценя бігля дешевше за деяких умов співвласництва, якщо цуценя, в якому ми зацікавлені, є у приплоді.

Нам небайдужа доля кожного щеня-випускника нашого розплідника! Ми з радістю передамо наш досвід з догляду та виховання, а також завжди допоможемо у критичних ситуаціях.

Ольга Боярська
розплідник біглів BARSTAIL


Барстейлята… Фото з життя наших випускників